Yapı Kredi´den küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine destek

Kategori: BİRLİKLER,Genel,GÜNCEL |

Yapı Kredi Bankası Gönen Tarım Fuarında Balıkesir ili Koyun Keçi Birliği ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol dahilinde küçükbaş hayvan yetiştiricilerine Yapı Kredi Bankası´ndan destek verilecek.

Yapı Kredi Bankası Gönen Tarım Fuarında Balıkesir ili Koyun Keçi Birliği ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol dahilinde küçükbaş hayvan yetiştiricilerine Yapı Kredi Bankası´ndan destek verilecek .İmza Törenine Balıkesir Saha Müdürü Murat Yılmaz,Tarım Bankacılığı Bölge Yöneticisi Şirzat Nuranel,Balıkesir 6 eylül şubesi parekende satış yöneticisi Candan Us, Balıkesir Altı Eylül Şubesi Kobi Portföy yönetmeni İlker Göker, Gönen Şubesi personeli ile Balıkesir İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bayram Atbakan ve Muhasip Üye Süleyman Cankurt katıldı.             İmza töreninde bir konuşma yapan Yapı Kredi Perakende Bankacılık Marmara Bölge Balıkesir Saha Müdürü Murat Yılmaz, “Yapı Kredi olarak, kuruluşumuzdan bu yana tarım sektörüne destek veriyoruz. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışı ile bizim bu alandaki yenilikçi çalışmalarımız sayesinde tarım sektörü 2012 yılında öncelikli alanlarımızdan biri haline geldi. Geçtiğimiz yıl genel müdürlüğümüzde ve bölgelerimizde uzmanlık alanı tarım segmenti olan birimler kurduk. Böylelikle yaygın şube ağımızın ve 39 adet tarım şubemizin bulunduğu Marmara bölgemizdeki alanında uzman çalışanlarımızla müşterilerimize tarımsal finansman konusunda hem kredi hem de danışmanlık hizmeti vereceğiz, Küçükbaş hayvan üreticileri için hazırladığımız iş birliği protokolü sayesinde çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tarımsal finansman fırsatları sunmaktan çok büyük mutluluk duyacağız.” şeklinde konuştu.             Marmara Bölge Tarım Yöneticisi Şirzat Nuranel ise imza töreninde “2012 başı itibarıyla, Türkiye genelindeki il ve ilçelerde 900’ün üzerinde şube sayısına ulaştık. Şubelerimizin olduğu lokasyonlarda Türkiye’nin büyüyen ekonomisine ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Çiftçilerimizi iyi tanıyarak, onların ihtiyaç ve tercihlerine uygun ürün – hizmetler sunan Yapı Kredi olarak, önümüzdeki dönemde de yeni ürün ve hizmetlere imza atacağız.” dedi.
Balıkesir 6 Eylül Şubesi Parekende Satış Yöneticisi Candan Us ´´İşbirliği protokolünün bankamıza,besicilere ve birliğe hayırlı olmasını diliyorum dedi.       Balıkesir İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bayram Atbakan ´ üyelerimiz için faydalı çalışmalarımız hızlanarak devam edecektir´ açıklamasını yaptı.

Paylaş:
  • Print
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • email
  • Google Buzz
  • RSS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>